Van horror tot vlijmscherp detectivewerk. Je leest erover in de News Flash van deze week…

 

1. Vlijmscherp!

Harlan Thrombey wordt dood aangetroffen in zijn woning. Aan detective Benoit Blanc om erachter te komen wie de moord heeft gepleegd. Dat is nog best lastig met de nogal eigenzinnige en achterdochtige familieleden van Thrombey. Je ziet Knive Out vanaf 28 november bij Vue!
 
 

2. The Grudge

Probeer maar eens een huis te verkopen waar een gewelddadige moord is gepleegd. Zo makkelijk is dat nog niet, zeker niet als het huis bezeten is door een geest die uit is op wraak! Je ziet de film The Grudge vanaf 9 januari bij Vue!


3. EWWWWWWW!

Het ziet er naar uit dat Queen Cardi B gaat verschijnen in de nieuwe Fast & Furious film. Zo doet de Instagram post van Vin Diesel het in iedere geval lijken. Welke rol ze in de film zal spelen is nog niet bekend. Fast & Furious 9 zal rond mei 2020 in de bioscopen verschijnen. 

Last day in the UK! Pa mi Gente... #Fast92020 #Fatherhood

Een bericht gedeeld door Vin Diesel (@vindiesel) op